DAC Unio FC

HAJRÁ DAC!!!
Pontszerzés idegenben, a listavezető otthonában!
2016. március 07. 10:25:52
Nehéz feladat várt a hétvégén a felnőtt lányokra, hiszen az éllovas PMFC otthonába látogatott a csapat, de nem statisztálni szerettek volna a lányok egy újabb hazai győzelemhez, meglepetésre készültek! Meglepetést is okoztak, igazi csapatmunka volt, aminek egy bajnoki pont, és hatalmas dicsőség a jutalma.

PMFC - DAC Unió 1-1 (0-1)

A listavezető PMFC
tovább >>>
Fájó vereség hazai pályán
2015. november 09. 17:13:13
A rengeteg sérült ellenére feltöltött, azonban alaposan felforgatott csapattal léptünk pályára, kapus nélkül. Az első félidőben küszködve és enerváltan futballoztunk. A második játékrészre világossá vált,ha nyerni akarunk változtatnunk kell.Ezért átálltunk egy 4-3-3 jellegű felállásra. Mivel ez sem hozott előrelépést újabb váltás történt 3-4-3 ra, felvállalva a nyílt játékot az egyenlítés reményében.
tovább >>>
Tisztes helytállás Fehérváron
2015. november 03. 15:59:28
Női csapatunk a vasárnapi játéknapon a Videoton vendégeként lépett pályára. Nehéz helyzetben utaztunk a találkozóra miután a múlt hétvégi sérülése óta kapusunk Mayer Fanni gipszben várja a gyógyulást, valamint több játékos is kisebb nagyobb sérüléssel bajlódott, ezen felül több alap ember is hiányzott a keretből.
A találkozó első félidejét a hazai csapat
tovább >>>
Megszületett első győzelmünk!
2015. október 26. 10:33:24
Küzdelmes mérkőzésen csapatunk megszerezte első győzelmét a hétvégi hazai rendezésű találkozón. Az 5. percben egy szögletből Poleczki fejelhetett teljesen szabadon a hosszú sarokba, majd a 13. percben Mészárosné szerzett újabb gólt 20 méterről.

DAC Unió - PVSK
2-0 (2-0)

A kötelezőnek mondható győzelmet és vele a 3 pontot megszereztük. Sajnos két gólunkat
tovább >>>
Hazai pályán sem sikerült a pontszerzés a PMFC ellen
2015. október 06. 14:01:20
A hétvégén a PMFC amazonjai voltak a vendégek a Pápai úton, és a mieink bíztak, hogy sikerül pontot, vagy pontokat szerezni a rivális ellen. Nem így lett, és hogy miért nem, ezt a csapat trénere foglalja össze:

DAC Unió-PMFC 0-4 (0-0)

DAC: Mayer, Deák (Slepp), Kakics, Poleczki, Faminger, Frank, Simon (Schwenk), Mészárosné, Végh, Kollár
tovább >>>
Nagy pofonba szaladtunk bele Zalaegerszegen
2015. szeptember 28. 15:57:38
Felnőtt csapatunk, sajnos a hétvégi mérkőzésen még megszorítani sem tudta riválisát, így nagy arányú vereség lett a vége Zalaegerszegen.

Zalaegerszeg-DAC Unió 10-0

Edzői értékelés:

A szombati játéknapon Zalaegerszegre látogatott felnőtt női csapatunk. Ahogy azt előre sejteni lehetett a mérkőzés esélyesének a hazai csapat számított, azonban ekkora arányú vereség egyáltalán nem volt benn a pakliban.
Az
tovább >>>
Kapott gól nélküli Bozsik Tornát produkált U13-as csapatunk
2015. szeptember 16. 10:21:17
Hétvégén Nyúlon került megrendezésre az U13-as Bozsik Torna 4×25 perc játék alatt nem kaptunk gólt és meggyőző játékkal kényszerítettük egy évvel idősebb ellenfeleinket két vállra. A tornán tudtuk gyakorolni azokat a taktikai elemeket, amit az U14es bajnokságban szeretnénk játszani. Összességében elégedett vagyok a pályán kiharcolt eredményekkel, futás mennyiségével, küzdeni tudással.

DAC UNIÓFC-Ménfőcsanak
tovább >>>
Hazai pályán szoros meccsen szenvedett vereséget a DAC Unio
2015. szeptember 14. 16:30:45
A SFAC 1900 Sopront látta vendégül csapatunk a bajnokság 3. fordulójában, és egy végig kiélezett csatában végül egy gól döntött, amit sajnos a vendégek lőttek, így el is vitték tőlünk a három bajnoki pontot.

DAC Unió - SFAC Sopron 0:1 (0:0)

Ahogy  azt az elmúlt alkalomból sejteni lehetett két teljesen hasonló
tovább >>>
Vereség hazai pályán
2014. szeptember 23. 14:49:53
A harmadik fordulóban fogadta csapatunk a PMFC gárdáját az NB II. Nyugati csoportjának vasárnapi játéknapján, végül a vendégek örülhettek a végig kiegyenlített találkozón.

2014. szeptember 16. 12:57:48
Az elmúlt hétvégén Szolnokra utaztak a lányok, hiszen a menetrend szerint a Női Magyar Kupa küzdelmekre került sor, így nem rendeztek bajnoki fordulókat. A DAC Unio játékosai mindent megtettek a továbbjutás érdekében, jól küzdöttek, és a mérkőzés bizonyos szakaszában szépen is játszottak, már amennyire a körülmények engedték, végül sajnos jobbnak bizonyult, így